هر آنچه در مورد حفاری چاه فاضلاب باید بدانیم 
شرکت آﯾﻨﺪه ﺳﺎزان ﭘﺎﯾﺎ ﻣﻬﺎم

هر آنچه در مورد حفاری چاه فاضلاب باید بدانیم

هر آنچه در مورد حفاری چاه فاضلاب باید بدانیم

هر آنچه در مورد حفاری چاه فاضلاب باید بدانیم

 استانداردهای لازم برای حفاری چاه فاضلاب

برای حفاری چاه فاضلاب و نصب انشعاب فاضلاب خانگی به شهر استانداردهای مختلفی در نظر گرفته می شود. در نظر گرفتن نکات ایمنی حفر چاه فاضلاب می تواند از به وجود آمدن هرگونه خسارت مالی وجانی و البته زیان های غیر قابل پیش بینی در سال های آتی جلوگیری کند.

در ادامه در نظر داریم با بررسی اصول مختلف برای حفاری، اطلاعات ویژه ای در مورد تجهیزات لازم و البته شرایط ایمنی مناسب برای این منظور را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امروزه حفاری چاه ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته ی موجود به راحتی انجام می شود، اگر چه این مورد می تواند هزینه ی بیشتر را از کارفرما درخواست کند ولی ارزش آن را خواهد داشت.

از مهمترین استانداردهای لازم برای حفاری چاه فاضلاب:

 • چاه حفر شده باید در مکانی قرار گیرد که امکان تعمیر و البته تخلیه به آسانی صورت بگیرد

 • نقشه ی ساختمان باید به طور دقیق بررسی شود ، این امر می تواند حجم انبار و عمق میله را به طور دقیق مشخص کند

 • پیشگیری های کافی در حین حفاری به منظور ایجاد ایمنی کامل هم برای پرسنل و هم برای افراد حاضر در محل باید در نظر گرفته شود

 • به کارگیری قطعات بتنی بعد از نهایی شدن اقدامات حفاری چاه فاضلاب الزامی است

 • به طور جدی تاکید می شود که اجرای گلدان در اطراف دهانه ی چاه به منظور جلوگیری از پاشید شدن فاضلاب به جداره های میله در نظر گرفته شود.

یک فرد کاردان و با تجربه می تواند همه ی دستورات لازم را با تدبیر و البته ارزیابی کامل در اولویت قرار دهد. به همین دلیل با انتخاب شرکت های معتبر و فعال در این زمینه می توانید از کیفیت کار انجام شده، مطمئن باشید.

 

حفر چاه فاضلاب

اصول ایمنی حفاری چاه فاضلاب

بسیاری از مشکلاتی که در حفاری چاه فاضلاب گزارش می شود. به دلیل نادیده گرفتن نکات ایمنی می باشد که این عامل می تواند به خسارت های مالی و جانی جبران ناپذیری منجر شود. ارائه ی ایمنی کافی در طول نکات ایمنی حفر چاه فاضلاب به عهده ی شرکت های فعال در این زمینه است.

افراد بی تجربه در زمینه حفاری دانش و اطلاعات کاملی ندارند به همین دلیل نمی توانند به راحتی مراحل لازم را دنبال کنند. برای پیشگیری از هر گونه خطری هم پرسنل موجود باید از تجهیزات ایمنی کافی استفاده کنند و هم اطلاع رسانی کافی به عمل آید تا افراد در حین تردد دچار مشکل نباشند.

شهروندان نیز در حین انجام اقدامات حفر چاه فاضلاب  باید از دستورات لازم پیروی کنند، از نزدیک شدن به چنین مکان هایی پرهیز کرده و در صورت ایجاد هر گونه خطر با گروه نجات در تماس باشند. یک تیم حرفه ای با داشتن تجربه ی کافی به راحتی می تواند خطراتی که  ممکن است به وجود آید را مهار کند و در شرایط ایمن بهتری اقدامات لازم را نهایی کند.

تجهیزات حفاری چاه فاضلاب

برای حفاری چاه فاضلاب تجهیزات ویژه ای مورد نیاز است. این تجهیزات شامل:

1- چرخ چاه فلزي

2- كلاه ايمني

3- طناب مناسب

4- سطل هاي پلاستيكي مناسب

5- هواکش مناسب

می باشد. برای لوله های به کار رفته در احیای چاه فاضلاب تنوع وسیعی از محصولات با برندهای مختلف در بازار موجود است ولی در حال حاضر لوله های پوش فیت به دلیل داشتن مزیت و ویژگی های مطلوب توانسته اند، جایگزین بسیار مناسبی برای سایر محصولات در نظر گرفته شوند.

گزینه ی فروش لوله پوش فیت را فعال کرده ایم که کاربران بتوانند به راحتی محصولات مد نظر خود را خریداری کنند. به منظور خرید لوله های پوش فیت با کیفیت عالی میتوانید با ما با شمارهای موجود در ارتباط باشید و یا مراجعه به اولین صفحه ی وب سایتمان اقدامات خرید آنلاین را نهایی کنید.  

همچنین پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید:

بهترین فروش لوله پوش فیت

 

اصول حفر چاه فاضلاب

قیمت حفاری چاه فاضلاب

هزینه حفاری چاه فاضلاب با توجه به فاکتورهای مختلف متفاوت است. کارشناسان ما با بررسی شرایط مختلف می توانند برآورد مشخصی از هزینه و مدت زمان لازم برای نهایی شدن اقدامات در اختیار شما قرار دهند. عوامل مختلفی بر قیمت حفاری چاه تاثیر گذار است از جمله :

 • متراژ چاه

 • نوع خاک

 • محل حفر چاه

 • روش و ماشین حفر چاه

 • نوع چاه 

را در نظر گرفت.  در مورد حفاری آب در تهران نیز لازم به ذکر است که هزینه ی درخواستی برای حفاری با دستگاه و دستی آب هم متغیر است. نوع خاکی که قرار است اقدامات حفاری چاه فاضلاب در آن انجام شود از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار بر هزینه ی نهایی در نظر گرفته می شود. نوع خاک می تواند :

 • خاک رسی: خاک رسی میزان جذب کمتری دارد و آب را در خود به مقدار زیاد نگه می دارد

 • خاک شنی: خاک جذبی به گونه ای است که مقدار زیادی از آب را جذب می کند و قادر است به راحتی املاح موجود را در خود حل کند.

 • خاک ماسه ای: میزان جذب آب در این نوع از خاک ها بسیار کم است، و بعد از جذب حتی اندکی به صورت اشباع می شود.

عدم شناسایی صحیح خاک موجود می توند به اقدامات نادرستی منجر شود، زیرا چاه فاضلابی که حفر می شود باید متناسب با نوع خاک و شرایط موجود باشد البته در بازه های زمانی مشخص تخلیه گردد. برای تخلیه برخی از چاه ها از تانکرهای ویژه ای استفاده می شود که نصب و راه اندازی آنها آسان است.

 

بررسی حفر چاه فاضلاب

حفر چاه فاضلاب را به متخصص بسپارید

حفر چاه فاضلاب را به افراد کاردان و با تجربه در این زمینه بسپارید تا بتوانید به طور کامل باز همه ی مراحلی که در پیش رو قرار خواهد گرفت مطمئن باشید. اطلاعات کاملی در این مورد در دست قرار می گیرد. با دانستن نقشه ی ساختمان  یک کارشناس با تجربه در این زمینه می تواند به راحتی،  مکان مناسبی را برای حفر چاه در نظر بگیرد. مکانی که انتخاب می شود باید شرایط لازم داشته باشد، نزدیکی آن به برخی از مکمان ها از جمله ستون و پایه ساختمان و یا به باغچه  می تواند سبب تخریب این مکان ها شود.

اگر در حوالی نزدیک چاه آبی موجود باشد باید حفر چاه فاضلاب  باید در فاصله ی کافی انجام شود زیرا همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد، برخی از خاک ها قابلیت نفوذ پذیری بالایی دارند و این امر سبب می شود که در یک بازه ی زمانی کم چاه آب در اثر چاه های فاضلاب موجود مسموم شده و غیر قابل استفاده شود، این امر در مرحله ی بعدی به خسارت و زیان های گزافی منجر خواهد شد. 

به همین دلیل تاکید می شود که اقدامات لازم را به افراد کاربلد در این زمینه بسپارید تا بتوانید به طور کامل از به وجود آمدن هرگونه مشکل بعدی جلوگیری کنید. اگر چه برای این منظور نیز ممکن است هزینه ی بیشتری صرف کنید ولی ارزش آن را دارد زیرا زیانی که ممکن است به وجود آید بدون تردید هزینه ی بیشتری درخواست خواهد کرد.

ما با بهره مندی از یک تیم ماهر و کاربلد در این زمینه مفتخر آن هستیم که توانسته ایم رضایت شما عزیزان را به دست آورده و در اولویت انتخاب شما قرار بگیریم. برای بهره مندی از خدمت موجود همین اکنون می توانید از طریق شماره های  موجود با ما در تماس باشید . راهنمایی لازم توسط همکاران بخش پذیرش در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

همچنین پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید:

بهترین حفاری چاه فاضلاب

 

 

نکات دانستنی در مورد حفر چاه فاضلاب

باید و نبایدهایی برای حفاری چاه فاضلاب

برای حفاری چاه فاضلاب، باید استاندارد ها و دستورالعمل های مربوط به طور ویژه در اولویت قرار گیرد در غیر این صورت نمی توان از مزایای آن بهره مند بود. در بخش های قبلی سعی کرده ایم به طور کلی به برخی از پارامترهای موثر در حفاری چاه اشاره کنیم ولی با در نظر گرفتن محیط و البته شرایط اقلیمی تردیدی نیست که شرایط و ارزیابی ها به طور کامل تغییر خواهد کرد.

با انتخاب شرکت های معتبر در این زمینه می توانید در مدت زمان بسیار کوتاه همه ی اقدامات مربوط به حفر چاه فاضلاب را نهایی کنید. سطح اب های زیرزمینی ،نوع خاک و البته نوع زمین مشخص می کند که به کار گیری چه نوع چاه می تواند مناسب باشد. البته لازم است که اقدامات حفاری در زمان مناسب نیز دنبال شود به گونه ای که سطح آب های زیرزمینی به مقدار کافی پایین باشد.

پیشنهاد می شود که فصل تابستان مناسب ترین زمان برای حفاری است ولی این موضوع با توجه به به شرایط اقلیمی هر منطقه می تواند متفاوت باشد.  در مکان هایی که قرار است چاه حفر گردد اگر تردد و رفت و آمد زیاد می باشد لازم است از دال بنتی استفاده شود که بتوان از به وجود آمدن هرگونه خسارت جانی جلوگیری کرد. همه ی این دستورالعمل ها را یک فرد کاردان  یک تیم کاربلد می تواند به راحتی در نظر بگیرید.

علاوه بر خدمات حفر چاه فاضلاب ما در گزینه ی  فروش لوله پوش فیت نیز به طور عمده و البته نیاز کاربران را فعال کرده ایم. می توانید با مراجعه به اولین صفحه ی وب سایتمان اقدامات لازم برای خرید اینترنتی این نوع از محصولات را نهایی کنید. در پروژه های حفاری نیز با توجه به ویژگی های مطلوب این نوع از لوله ها پیشنهاد ما به کارگیری آنها می باشد مگر آنکه کارفرما ایده ی دیگری داشته باشد.تماس با ما

تماس با ما

این شرکت واحد اجراکننده کلیه خدمات ساختمانی شهری و شهرداری شامل نصب و حفاری انواع چاه ها، لوله‌های گاز، آب، کابل‌های برقی، مخابراتی و انشعابات و لوله‌کشی فاضلاب خانگی به شهری می‌باشد. همچنین در حوزه خدمات ساختمانی از قبیل تخریب، خاکبرداری، تعمیرات، بازسازی، نقاشی، تزئینات داخلی، نماشویی و کفسابی ساختمان و خدمات زیباسازی و نوسازی شهری شامل جدول کاری و سنگفرش، سمپاشی و نگهداری از فضای سبز و باغ و پخش و فروش انواع لوله فعال است. 

اطلاعات تماس

شبکه های اجتماعی