مقالات صفحه 1 | شرکت آﯾﻨﺪه ﺳﺎزان ﭘﺎﯾﺎ ﻣﻬﺎم 
شرکت آﯾﻨﺪه ﺳﺎزان ﭘﺎﯾﺎ ﻣﻬﺎم

مقالات

استانداردهای حفاری چاه فاضلاب و توالت

استانداردهای حفاری چاه فاضلاب و توالت

برای رفتن  فاضلاب ساختمان ها به شبکه ی فاضلاب شهری لوله ی اصلی فاضلاب هر ساختمان باید به صورت جداگانه به لوله ی اصلی فاضلاب شهر متصل شود. حتی در صورتی که ساختمان ها به هم نزدیک بوده و یا در یک راستا قرار گرفته باشند بلکه باید آن ها را مستقلا وارد منهول نموده و سپس خط بین آن ها را به خط اصلی فاضلاب وارد کرد.  آب باران و آب های سطحی نباید وارد لوله ی فاضلاب شهری شوند. برای این آب ها باید خط لوله ی جمع آوری شهری به صورت جداگانه طراحی و  اجرا شود

بیشتر بخوانید
نکاتی در خصوص حفاری چاه فاضلاب

نکاتی در خصوص حفاری چاه فاضلاب

یکی از موارد مهم در صنعت ساختمان، سیستم دفع فاضلاب بوده که به دو صورت سیستم فاضلاب شهری و سیستم چاه اجرا می‌شود. ولی در کمال تاسف به دلیل ضعف و نقصان سیستم فاضلاب شهری‌، همچنان از روش چاه استفاده شده که البته مضرات زیست محیطی و سلامتی آن بر کسی پوشیده نیست.

بیشتر بخوانید
نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت

نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت

اجرای لوله کشی پوش فیت، یک روش جدید و کاربردی لوله کشی برای فاضلاب، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی است. کار با لوله پوش فیت این امکان را فراهم می کند که لوله ها بدون استفاده از ابزار لوله کشی به‌راحتی به یکدیگر متصل و یا از هم دیگر جدا شوند. بهترین لوله پوش فیت در رنگ های مختلف و جنس های مختلفی در ابزار فروشی ها به آسانی قابل دسترسی هستند و به راحتی نیز قابل استفاده می باشند.

بیشتر بخوانید
قیمت حفاری چاه در بازار چقدر است؟

قیمت حفاری چاه در بازار چقدر است؟

چاه کن با استفاده از دستگاه حفاری چاه حفاری چاه شما را انجام می‌دهد. قیمت دستگاه حفاری چاه خانگی از قیمت دستگاه حفاری چاه صنعتی بیشتر است. بنابراین چاه کن‌هایی که از دستگاه حقر چاه صنعتی استفاده می‌کنند قیمت بیشتری نیز دریافت می‌کنند. قیمت حفاری چاه آب با دستگاه به عوامل متعددی بستگی دارد. حفاری چاه آب دستی دیگر منسوخ شده است. حفاری چاه آب و حفاری چاه فاضلاب از خدمات پردرخواست ما است. انجام خدمات حفاری چاه با مجهزترین دستگاه حفاری چاه امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید
 لوله کشی فاضلاب  لوله پوش فیت بهتر است یا پلیکا

لوله کشی فاضلاب لوله پوش فیت بهتر است یا پلیکا

چنانچه شما نیز به دنبال پاسخ این پرسش هستید که برای لوله کشی فاضلاب  لوله پوش فیت بهتر است یا پلیکا؟ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

با توجه به منسوخ شدن استفاده از لوله های قدیمی در سیستم فاضلاب مانند لوله های فلزی و سیمانی، امروزه شاهد ترغیب ساختمان سازان در استفاده از لوله های جدید مانند پلیکا و جدیدتر از آن، لوله های پوش فیت هستیم.

بیشتر بخوانید
نصب اگو و اجرای نصب انشعاب فاضلاب

نصب اگو و اجرای نصب انشعاب فاضلاب

شرکت آینده سازان پایامهام هنگام اتصال نصب انشعاب فاضلاب سرویس های بهداشتی آب و زیرساخت های شهر ، ما نصب را طبق توافقنامه اصلی بازرسی می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که اتصالات با مشخصات استاندارد خدمات آب برای ساخت فاضلاب و برنامه های مصوب سازگار باشد.

بیشتر بخوانید
بهره مندی از خدمات حفاری چاه فاضلاب با کیفیت

بهره مندی از خدمات حفاری چاه فاضلاب با کیفیت

حفاری چاه فاضلاب را به کارشناسان و همکاران ما بسپارید تا از کیفیت نهایی کار انجام شده، مطمئن باشید. ما اینجا هستیم تا با بهره مندی از تجهیزات باکیفیت و البته بررسی های کامل در خدمت شما عزیزان باشیم. با ما تجربه ی بهره مندی از خدمات حفاری چاه فاضلاب را به هزینه ی مناسب و البته سرعت عمل بالا احساس خواهید کرد.

بیشتر بخوانید
نصب اگو  خدمات نصب انشعاب فاضلاب خانگی به شهر لوله کشی فاضلاب داخل ساختمان

نصب اگو خدمات نصب انشعاب فاضلاب خانگی به شهر لوله کشی فاضلاب داخل ساختمان

پیمانکاری انشعاب فاضلاب همه ی اقدامات نصب انشعاب فاضلاب خانگی به شهر  را به ما بسپارید تا از کیفیت کار نهایی انجام شده مطمئن باشید. ما با بهره مندی از یک کادر کاملا حرفه ای و کارشناسان با تجربه در  این زمینه مفتخر آن هستیم که توانسته ایم در اولویت انتخاب شما قرار بگیریم. همین اکنون به منظور بهره مندی از خدمات حفاری آب در تهران و البته حفاری چاه فاضلاب می توانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید. 

بیشتر بخوانید
 حفاری چاه فاضلاب

حفاری چاه فاضلاب

کلیه ی امور حفاری چاه فاضلاب و حفاری آب در تهران را به همکاران ما بسپارید تا از کیفیت کار انجام شده مطمئن باشید. ما اینجا هستیم تا با بهره مندی از بهترین تجهیزات و البته به کارگیری راهکارهای مناسب عالی ترین کیفیت خدمات را ارائه دهیم. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی تردید نکنید همین اکنون با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

بیشتر بخوانید
اطلاعاتی در مورد فروش لوله پوش فیت

اطلاعاتی در مورد فروش لوله پوش فیت

فروش لوله پوش فیت در سال های اخیر از توجه بسیار زیادی برخوردار شده است و شرکت های مختلفی که در زمینه، حفاری فعالیت دارند، لوله های یاد شده را به منظور حفاری در اولویت خود قرار می دهند. این محصولات به مقدار بسیار زیاد تولید و به فروش میرسند. این نوع از محصولات را از شرکت های معتبر خریداری کنید تا از کیفیت محصول مطمئن باشید.

بیشتر بخوانید
 حفاری آب در تهران شرکت آینده سازان پایامهام

حفاری آب در تهران شرکت آینده سازان پایامهام

به منظور بهره مندی از خدمات حفاری آب در تهران می توانید همین اکنون با ما با شماره های موجود در تماس باشید و راهنمای کامل را دریافت کنید. ما به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های فعال در این زمینه مفتخر آن هستیم که توانسته ایم با ارائه ی کیفیت عالی در خدمت شما عزیزان باشیم.

بیشتر بخوانید


تماس با ما

تماس با ما

این شرکت واحد اجراکننده کلیه خدمات ساختمانی شهری و شهرداری شامل نصب و حفاری انواع چاه ها، لوله‌های گاز، آب، کابل‌های برقی، مخابراتی و انشعابات و لوله‌کشی فاضلاب خانگی به شهری می‌باشد. همچنین در حوزه خدمات ساختمانی از قبیل تخریب، خاکبرداری، تعمیرات، بازسازی، نقاشی، تزئینات داخلی، نماشویی و کفسابی ساختمان و خدمات زیباسازی و نوسازی شهری شامل جدول کاری و سنگفرش، سمپاشی و نگهداری از فضای سبز و باغ و پخش و فروش انواع لوله فعال است. 

اطلاعات تماس

شبکه های اجتماعی